آذری: محمدی را به ذوب آهن آوردند تا نماینده مجلس گردد

به گزارش وبلاگ انیمیشن، مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان با بیان اینکه محمدی را به ذوب آهن آوردند تا نماینده مجلس گردد گفت: عده ای در این باشگاه می خواهند با خراب کردن چهره من, اهداف خاصی را دنبال نمایند.

آذری: محمدی را به ذوب آهن آوردند تا نماینده مجلس گردد

سعید آذری در گفت و گو با خبرنگار ورزشی وبلاگ انیمیشن, درباره اظهارات جواد محمدی, مدیرعامل ذوب آهن مبنی بر اینکه میراث دار 100 میلیارد بدهی در این باشگاه است, گفت: به او بابت این ادعا 3 روز فرصت داده ام تا اسناد بدهی 100 میلیاردی را منتشر کند, در غیر این صورت بابت تشویش اذهان عمومی، تهمت و افترا از او شکایت خواهم کرد. من الان مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان هستم و نمی خواهم تمرکزم را به این مسائل معطوف کنم. از این جا به بعد وکیلم این موضوع را پیگیری می نماید تا شرایط برای همه روشن گردد.

وی با بیان اینکه عده ای در باشگاه ذوب آهن می خواهند با خراب کردن چهره من, اهداف خاصی را دنبال نمایند و از زیر بار عملکرد ضعیف شان خارج شوند توضیح داد: شنیده ام که محمدی کاندیدای انتخابات مجلس شده است. به او توصیه می کنم اگر به دنبال رای جمع کردن است, با این کار ها -مانند دوره پیش که نامزد شده بود- راه به جایی نمی برد. فکر می کنم او را به ذوب آهن آورده اند تا از این راستا برای نمایندگی مجلس استفاده کند. می دانم چه افرادی با استفاده از اسم و اعتبار باشگاه ذوب آهن به دنبال اهداف خودشان هستند.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان مطرح نمود: بهتر است محمدی تمرکزش را به جای تهمت زدن و تشویش اذهان روی انتخابات بگذارد, چون مردم همه چیز را آنالیز و قضاوت می نمایند. بابت ادعاهایی که شده از حقم نمی گذرم. این فرد، یک شهروند ایرانی را بدون هیچ مستنداتی متهم نموده, آن وقت چطور می خواهد در مجلس از حق مردم اصفهان دفاع کند؟ منتظر اسنادی هستم که نشان می دهد باشگاه ذوب آهن 100 میلیارد بدهی دارد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "آذری: محمدی را به ذوب آهن آوردند تا نماینده مجلس گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آذری: محمدی را به ذوب آهن آوردند تا نماینده مجلس گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید