آمریکا در رفتار خود تجدید نظر کند

به گزارش وبلاگ انیمیشن، چین امیدوار است که آمریکا به طور جدی در رفتار خود تجدید نظر کند و ویروس سیاسی تعصب ایدئولوژیک را از بین ببرد.

آمریکا در رفتار خود تجدید نظر کند

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری وبلاگ انیمیشن گنگ شوانگ، سخنگوی وزارت امور خارجه چین امروز جمعه در پکن گفت: اظهارات مبنی بر نابرابری تدابیر بازدارنده چین در برابر اقدامات آمریکا علیه رسانه های چینی در آمریکا نشانگر تعصب ایدئولوژیک دیرینه آمریکایی ها است. چین امیدوار است که آمریکا به طور جدی در رفتار خود تجدید نظر کند و ویروس سیاسی تعصب ایدئولوژیک را از بین ببرد و سیاه نمایی و حمله به حزب کمونیست چین و رسانه های چینی را سرانجام دهد.

وی در نشست خبری هفتگی خود در پاسخ به پرسش وبلاگ انیمیشن گفت: از اولین روز برقراری روابط سیاسی چین و آمریکا، آنها به خوبی می دانستد که چین یک کشور سوسیالیستی و تحت رهبری حزب کمونیست است. از اولین روز ایجاد شعبه رسانه های چین در آمریکا، آنها به خوبی رویکرد و خط مشی رسانه های چین را می دانستند. با گذشت بیش از 40 سال، رهبری حزب کمونیست چین همچنان اساس رکن سوسیالیسم ویژه چین است. تابعیت رسانه های چین نیز همواره تغییر نکرده است. چه شده که آمریکا در چند وقت اخیر همواره با اشاره به حزب کمونیست قصد تخریب رابطه این حزب با مردم چین را دارد؟ چرا آمریکا از تابعیت رسانه های چین سواستفاده می کنند و با این بهانه علیه نهادهای رسانه ای چین در آمریکا اقدام می کنند و دستور به اخراج وبلاگ انیمیشن چینی داده اند؟

وی تأکید کرد که چین قصد ندارد نظام سیاسی آمریکا را تغییر دهد و آمریکا نیز باید به نظام سیاسی چین احترام بگذارد. اگر آمریکا همان گونه که ادعا می کند به رجحان نظام خود و پیروزی نهایی دموکراسی غربی اطمینان دارد، چرا از حزب کمونیست چین و رسانه های چین می ترسد؟!

سرانجامی پیام/4127

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا

به "آمریکا در رفتار خود تجدید نظر کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمریکا در رفتار خود تجدید نظر کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید