جلوگیری از قطع 320 درخت در ماه با حذف قبوض کاغذی برق در البرز

به گزارش وبلاگ انیمیشن، خبرنگاران/البرز مدیرعامل شرکت توزیع برق البرز گفت: در حال حاضر البرز یک میلیون و 360 هزار مشترک برق دارد.

جلوگیری از قطع 320 درخت در ماه با حذف قبوض کاغذی برق در البرز

بهنام بیات در نشست مطبوعاتی روز چهارشنبه 16 بهمن که در شرکت توزیع برق البرز برگزار گردید، با اشاره برنامه های سال جاری دهه فجر شرکت توزیع نیروی برق البرز اظهار کرد: در دهه فجر سال جاری چندین پروژه به ارزش بیش از هفت میلیارد تومان شامل روشنایی معابر، مبلمان شهری، برق رسانی به پروژه های مسکن مهر و... به بهره برداری می رسد.

به گزارش وبلاگ انیمیشن، وی با بیان اینکه بخش عمده ای از شبکه برق استان از سیمی مسی لخت است که باعث بروز خطر و قطعی برق در زمان بارش باران یا وزش باد می گردد؛ اظهار کرد: با برنامه ریزی انجام شده بناست 300 کیلومتر از این شبکه تا انتها سال روکش دار و به کابل خودنگه دار تبدیل گردد که 60کیلومتر از آن در دهه فجر به بهره برداری می رسد.

این مسئول توضیح داد: اولین نیروگاه 400کیلوولتی استان، شهریور سال جاری کلنگ زنی شده و طبق برنامه ریزی، فاز اول این پروژه تا انتها سال آینده به بهره برداری می رسد.

بیات با بیان اینکه به دنبال حذف واسطه میان مشترکین و ماموران حوادث شرکت هستیم، اضافه نمود: زمانی که مردم با سامانه121تماس می گیرند، موضوع به اداره حوادث ارجاع داده و پس از آن به ماموران ارجاع داده می گردد.

بیات گفت: به دنبال حذف واسطه اداره حوادث از این فرایند هستیم تا پس از هر تماس، مساله مستقیم به ماموران ارجاع داده گردد.

وی در ادامه با اشاره به حذف قبوض کاغذی اضافه نمود: این طرح از مهرماه اجرایی شده که باعث جلوگیری از قطع 320 درخت در هر ماه و صرفه جویی یک و نیم میلیاردی در هر سال برای پرینت قبوض شده است.

مدیرعامل شرکت توزیع برق البرز با بیان اینکه 95 درصد مشترکین البرزی نسبت به پرداخت به موقع قبوض خود اقدام می نمایند، اضافه نمود: با فرهنگسازی امیدواریم مابقی هم در این زمینه همکاری لازم را داشته باشند.

وی با اشاره به کاهش میزان تلفات برق در البرز گفت: میزان تلفات برق البرز در حال حاضر 10.8درصد است این در حالی است که این آمار در مدت مشابه سال قبل 12.4 درصد بوده و امیدواریم تا انتها سال میزان تلفات به 10درصد برسد.

بیات اضافه نمود: در حال حاضر البرز یک میلیون و 360 هزار مشترک برق دارد که 35 درصد آنها خانگی، 11.66درصد آنها کشاورزی، 30 درصد صنعتی، 12درصد تجاری، دو درصد روشنایی معابر و 10.5 درصد آن آنها نیز عمومی هستند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "جلوگیری از قطع 320 درخت در ماه با حذف قبوض کاغذی برق در البرز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جلوگیری از قطع 320 درخت در ماه با حذف قبوض کاغذی برق در البرز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید