روسیه: با تحریم های سازمان ملل علیه ایران مخالفت خواهیم کرد

به گزارش وبلاگ انیمیشن، معاون وزیر امور خارجه روسیه تحریم های اخیر آمریکا در ارتباط با ایران را غیرقانونی دانست و گفت که مسکو با تحریم های سازمان ملل علیه تهران مخالفت خواهد نمود.

روسیه: با تحریم های سازمان ملل علیه ایران مخالفت خواهیم کرد

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ انیمیشن، معاون وزیر امور خارجه روسیه تحریم های ایلات متحده آمریکا علیه بعضی کشورها به دلیل همکاری با ایران را محکوم کرد و آن را غیرقانونی دانست.

به گزارش شبکه المیادین، میخائیل بوگدانوف امروز چهارشنبه (هفتم اسفند) در واکنش به تحریم های دیروز آمریکا گفت: تحریم های جدید آمریکا علیه بعضی از کشورها به دلیل همکاری این کشور ها با ایران، غیرقانونی است.

او گفت که روسیه با بازگشت تحریم های سازمان ملل متحد علیه ایران مخالفت خواهد نمود و این سازمان نباید بازیچه بعضی کشورها باشد.

مایک پامپئو، وزیر خارجه آمریکا امروز شامگاه دیروز (سه شنبه) گفت این کشور 13 فرد و نهاد را در چین، عراق، روسیه و ترکیه مورد تحریم قرار داده است (جزئیات بیشتر).

معاون سرگئی لاوروف در خصوص نشست وین نیز گفت که طی این نشست خواهان توسعه دایره مشارکت کننده ها در مکانیزم اینستکس شدیم و در آینده نزدیک، تصمیمی در این باره گرفته خواهد شد.

شهر وین اتریش امروز چهارشنبه میزبان هماهنگ کننده نشست کمیسیون مشترک برجام در سطح معاونان و مدیران سیاسی وزارت خارجه های ایران و گروه 1+4 (آلمان، فرانسه، روسیه، چین و انگلیس) بود (جزئیات بیشتر).

منبع: خبرگزاری فارس

به "روسیه: با تحریم های سازمان ملل علیه ایران مخالفت خواهیم کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روسیه: با تحریم های سازمان ملل علیه ایران مخالفت خواهیم کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید