سندرز: پزشکان آمریکایی بدون تجهیزات مبتلایان به کرونا را درمان می نمایند

به گزارش وبلاگ انیمیشن، یکی از نامزدهای حزب دموکرات درمرحله درون حزبی انتخابات ریاست جمهوری آمریکا از نبود تجهیزات محافظتی کافی برای پزشکان و پرستاران آمریکایی که در حال مبارزه با ویروس کرونا هستند انتقاد کرد.

سندرز: پزشکان آمریکایی بدون تجهیزات مبتلایان به کرونا را درمان می نمایند

به گزارش گروه سیاسی وبلاگ انیمیشن، برنی سندرز، نماینده مجلس سنای آمریکا و یکی از نامزدهای حزب دموکرات در مرحله درون حزبی رقابت های انتخابات ریاست جمهوری آمریکا بامداد یکشنبه (به وقت تهران) از کمبود تجهیزات پزشکی در بیمارستان های این کشور برای مبارزه با ویروس کرونای جدید انتقاد کرد.

سندرز در توئیتر نوشت: در آمریکا در حال حاضر پزشکان و پرستاران به طرز ناباورانه ای جانشان را برای مبارزه با افراد مبتلا به ویروس کرونا کف دستشان گذاشته اند چون فاقد تجهیزات محافظتی مانند ماسک، دستکش و لباس های جراحی هستند.این قابل قبول نیست.

او در توئیتی دیگر از دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا خواست برای برطرف این مسائل اقدام کند.

سندرز نوشت: ترامپ باید الان اقدام کند. غیر از جان زنان و مردان قهرمانی که در حال ارائه مراقبت های پزشکی هستند جان میلیون ها نفر دیگر در این کشور هم در خطر است. اگر خط مقدم پزشکی ما فرو بریزد کل کشور در معرض خطر است.

کرونای جدید یکی از 7 نوع ویروس شناخته شده کرونا است که باعث ایجاد بیماری در انسان می گردد. 4 گونه از این نوع ویروس ها علائمی شبیه سرماخوردگی خفیف ایجاد می نمایند و سه گونه دیگر باعث ایجاد بیماری های حاد تنفسی می شوند که در مواردی به مرگ منجر می گردد.

سازمان دنیای بهداشت بعد از ابتلای بیش از 121 هزار نفر در سراسر دنیا به این بیماری آن را همه گیر دنیای خاطرنشان کرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "سندرز: پزشکان آمریکایی بدون تجهیزات مبتلایان به کرونا را درمان می نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سندرز: پزشکان آمریکایی بدون تجهیزات مبتلایان به کرونا را درمان می نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید