ضرر 7 تریلیون دلاری آمریکا از ممنوعیت فرکینگ

به گزارش وبلاگ انیمیشن، ممنوعیت حفاری نفت و گاز با استفاده از تکنیک فرکینگ در آمریکا که از سوی نامزدهای دموکرات انتخابات ریاست جمهوری پیشنهاد شده است، به اقتصاد این کشور هفت تریلیون دلار ضرر خواهد زد.

ضرر 7 تریلیون دلاری آمریکا از ممنوعیت فرکینگ

به گزارش وبلاگ انیمیشن، موسسه امریکن پترولیوم که گروه لابی صنعت نفت است در گزارشی گفت برنامه برنی سندرز و الیزابت وارن، نامزدهای دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا برای ممنوعیت حفاری به روش فرکینگ در یک دهه آینده 7.1 تریلیون دلار از فراوری ناخالص داخلی این کشور خواهد کاست. همچنین به مشاغل در قطبهای نفتی بزرگ مانند تگزاس ضربه خواهد زد.

علاوه بر این موسسه امریکن پترولیوم در گزارش خود هشدار داد که ممنوعیت حفاری فرکینگ، وابستگی آمریکا به سوختهای فسیلی خارجی را افزایش خواهد داد و هزینه کشاورزان و خانوارها را بالا می برد.

با این حال نامزدهای دموکرات اظهار نموده اند این اقدامات برای پرداختن به بحران تغییرات جوی و گذر به انرژیهای پاک ضروری هستند.

بر اساس گزارش اویل پرایس، اما تصمیم دموکراتها برای یک انقلاب انرژی در بدترین زمان ممکن اجرا شده و فراوریکنندگان آمریکایی اکنون که پس از سالها افزایش فراوری، کشورشان را به سطح جدیدی از خودکفایی در تامین انرژی رسانده اند احتمالا تا پای مرگ علیه چنین تصمیمی مبارزه خواهند کرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "ضرر 7 تریلیون دلاری آمریکا از ممنوعیت فرکینگ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ضرر 7 تریلیون دلاری آمریکا از ممنوعیت فرکینگ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید