نامزد دموکرات از شرکت در مناظره های بعدی منع شد

به گزارش وبلاگ انیمیشن، مهر نوشت: تنها 2 نامزد اصلی در دور بعدی مناظرات انتخاباتی حزب دموکرات که در آریزونا برگزار می گردد، حضور خواهند داشت و طبق قوانین جدید نامزد سوم که ضعیف ظاهر شده؛ حذف خواهد شد.

نامزد دموکرات از شرکت در مناظره های بعدی منع شد

به گزارش هیل، کمیته ملی حزب دموکرات آمریکا معیارهای جدیدی را برای مناظرات انتخاباتی اعلام نموده که طبق آنها، تولسی گابارد نماینده ایالت هاوائی و از نامزدهای این حزب در رقبات ریاست جمهوری 2020، از مناظره بعدی که در ایالت آریزونا برگزار می گردد؛ باز خواهد ماند.

طبق قوانین جدید، هر یک از نامزدهای دموکرات برای تداوم حضور در مناظره انتخاباتی باید تا روز 15 مارس (25 اسفند)، دست کم حمایت 20 درصد از موکلین انتخاباتی را کسب نموده باشد که تحقق این امر برای گابارد جوان ممکن نیست.

به این ترتیب، برنی سندرز سوسیالیست و جو بایدن که سابقه معاونت ریاست جمهوری در دوره اوباما را دارد؛ تنها کسانی هستند که به مناظره شهر فینیکس آریزونا راه پیدا می نمایند.

لازم به ذکر است روز سه شنبه نیز 6 ایالت آمریکا همزمان انتخابات مقدماتی حزب دموکرات را برگزار می نمایند حال آنکه انتظار نمی رود گابارد بازهم شانسی برای جلب موکلین انتخابتی داشته باشد.

او اکنون تنها حمایت 2 موکل از مجموع یک هزار و 991 موکل را دارد.

310311

منبع: خبرآنلاین

به "نامزد دموکرات از شرکت در مناظره های بعدی منع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نامزد دموکرات از شرکت در مناظره های بعدی منع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید