واکنش طعنه آمیز پیکه به حمایت یک خبرنگار از مدیران بارسلونا

به گزارش وبلاگ انیمیشن، مدافع میانی تیم فوتبال بارسلونا به اظهارات یک خبرنگار که اتهامات نسبت داده شده به مدیران این باشگاه را بی اساس توصیف نموده بود، واکنش نشان داد.

واکنش طعنه آمیز پیکه به حمایت یک خبرنگار از مدیران بارسلونا

به گزارش وبلاگ انیمیشن، حواشی و جنجال های پیرامون باشگاه بارسلونا بعد از افشاگری شبکه رادیویی کادناسر درباره رسوایی رئیس این باشگاه با ورود جرارد پیکه به این ماجرا تشدید شد.

کادناسر مدعی شده که خوسپ ماریا بارتومئو، رئیس باشگاه بارسلونا و همکاران او در کادر مدیریتی باشگاه به یک شرکت رسانه ای به نام I3 Venturs نزدیک به یک میلیون یورو پرداخته اند تا این شرکت با حساب های کاربری اش در شبکه های اجتماعی از عملکرد آنها دفاع کند و در عین حال از بازیکنان فعلی و پیشین تیم انتقاد نموده و ناکامی های تیم را به آنها نسبت دهد.

بعد از باشگاه بارسلونا که با انتشار یک بیانیه ادعای کادناسر را تکذیب کرد، خوسپ ماریا بارتومئو هم از انتها همکاری این باشگاه با شرکت رسانه ای مذکور اطلاع داد. روز دوشنبه نیز یک خبرنگار اسپانیایی به نام مارسال لورنته در واکنش به ماجرایی که به بارسا گیت معروف شده است، ادعا کرد این ادعا بی اساس است. او در صفحه شخصی اش در توئیتر نوشت: من محیط و خصوصیات باشگاه بارسلونا و اعضای این باشگاه را سال هاست که می شناسم و خوشبختانه دیگر سیستم این باشگاه به گونه ای نیست که به آسانی بتوان زد و بند کرد. اعضای باشگاه اکنون باهوش تر هستند و دقیقاً می دانند که چطور باید آنهایی که از رسانه ها برای تحقق اهداف سیاسی و مالی شان در بارسلونا استفاده می نمایند را شناسایی نمایند.

پیکه هم که گویا از اظهارات این خبرنگار اسپانیایی رضایت نداشت در قالب تنها یک کلمه پاسخ او را داد و او را عروسک خیمه شب بازی توصیف کرد تا به نوعی او را هم در دسته همان افرادی قرار دهد که در شبکه های اجتماعی به مدافع میانی بارسلونا و دیگر بازیکنان این تیم حمله کردند و سعی داشتند که آنها را مسبب آشفتگی های اخیر این تیم جلوه دهند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "واکنش طعنه آمیز پیکه به حمایت یک خبرنگار از مدیران بارسلونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش طعنه آمیز پیکه به حمایت یک خبرنگار از مدیران بارسلونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید