آرشیو مقاله ها

رابرت ردفورد از بازنشستگی عقب نشینی کرد

رابرت ردفورد تا امروز هر جایزه و تحسینی را که ممکن است نصیب کسی در صنعت سرگرمی گردد، دریافت نموده است. او تا کنون چند جایزه اسکار، گلدن گلوب و بفتا برده و جوایزی به مناسبت یک عمر فعالیت هنری از آموزشگاه اسکار و اتحادیه بازیگران دریافت نموده است. اما به...

26 دی 1397

فوتبال دنیا، متئو کواچیچ: از دیدن فیلم بازی های اسکولز لذت می برم

فوتبال دنیا - متئو کواچیچ می گوید با تماشای فیلم بازی های پل اسکولز سعی می نماید تا باعث پیشرفت بازی اش گردد.

24 دی 1397

میرهاشم حسینی صاحب مدال نقره شد، برنامه روز دوم

به گزارش خبرنگاران، سومین مرحله از رقابتهای گرندپری در سال 2018 صبح امروز با حضور 256 تکواندوکار از 63 کشور به میزبانی چین تایپه در شهر تائویان شروع شد. در روز نخست تیم کشورمان سه نماینده داشت که حاصل کوشش آنها یک نقره میرهاشم حسینی در وزن 68- کیلوگرم بود.

21 دی 1397

اتریش میزبان رقابت های جهانی جودو در سال 2021 شد

فدراسیون جهانی جودو،کشور اتریش را به عنوان میزبان رقابت های جهانی این رشته در سال 2021 انتخاب کرد.

19 دی 1397

سفیر آمریکا: واشنگتن دریافته که جنگ افغانستان از طریق نظامی قابل حل نیست

سفیر آمریکا در افغانستان می گوید: واشنگتن دریافته که جنگ در افغانستان تنها از طریق نظامی گری قابل حل نیست.

18 دی 1397

کدخدایی: نماینده ای که خود را شایسته انتخاب نمی بیند کناره گیری کند

سخنگوی شورای نگهبان در در واکنش به اظهار نظر یکی از نمایتندگان مبنی بر اینکه مردم به دلیل نظارت استصوابی شورای نگهبان مجبور به انتخاب ما نمایندگان هستند، گفت: آنکه خود را شایسته نمی بیند کناره گیری کند. چرا خود را در معرض انتخاب قرار می دهد؟

12 دی 1397

شعبانی بهار: به کادر فنی جدید تیروکمان خوش بین هستم

رئیس فدراسیون تیرو کمان پس از انتخاب کادر جدید فنی تیروکمان گفت به انتخابم خوش بین هستم و مطمئنم با حضور مربیان ایرانی می توانیم در آینده به نتایج خوبی دست پیدا کنیم.

11 دی 1397

افزایش شهرهای محل برگزاری کلاسهای آموزش زبان دانشگاه آزاد

به گزارش خبرنگاران به نقل از دانشگاه آزاد اسلامی، علیرضا رهایی گفت: باتوجه به تراکم داوطلبان آزمون زبان ای پی تی دانشگاه آزاد اسلامی برنامه ریزی برای کلاس های آمادگی زبان انگلیسی که آزمون آن جایگزین آزمون ای پی تی است، اجرا شد.

8 دی 1397

فوتبال دنیا، رسانه های انگلیسی؛ مانع انتقال تری به روسیه

مدافع 37 ساله انگلیسی شاید از رفتن به لیگ برتر فوتبال روسیه منصرف گردد.

4 دی 1397

حجم بزرگی از حملات سایبری مربوط به سیستم کنترل از راه دور

به گزارش خبرنگاران، مرکز ماهر درباره چگونگی افزایش امنیت در پروتکل RDP (دسترسی از راه دور به دسکتاپ) با تکیه بر احراز هویت دو مرحله ای به منظور پیشگیری از حملات سایبری و به خصوص حملات باج افزاری، اطلاعیه ای صادر کرد.

1 دی 1397

فوتبال دنیا، اسکالونی: پیراهن شماره 10 متعلق به مسی است

سرمربی موقت آلبی سلسته می گوید پیراهن شماره 10 لیونل مسی در تیم ملی آرژانتین برای او رزرو گردیده است.

28 آذر 1397

آنالیز نقش کارفرمایان در بهره وری در برنامه رادیو گفت و گو

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی رادیو گفت و گو، پرسمان عنوان برنامه ای از رادیو گفت و گو است که به آنالیز عملکرد مسئولان در حوزه اقتصاد مقاومتی و تحقق شعار سال می پردازد.

26 آذر 1397

نشست خبری نمایشگاه فرانکفورت با سخنرانی نویسنده سرشناس نیجریه

به گزارش خبرنگاران، بنا بر اعلام مدیران نمایشگاه بین المللی کتاب فرانکفورت، این رویداد جهانی نشر در نشست خبری افتتاحیه خود که روز سه شنبه 17 مهرماه در محل بین المللی نمایشگاه برگزار می گردد، میزبان چیماماندا آدیچی نویسنده سرشناس نیجریه ای خواهد بود.

20 آذر 1397

دزدی های دریایی با یاری ارتش ایران کاهش یافت، تهیه 41 نقشه دریایی

به گزارش خبرنگاران، هادی حق شناس در مراسم روز جهانی دریانوردی با بیان اینکه سال جاری سی و سومین سالی است که این مراسم برگزار می گردد، اظهار کرد: بیش از 90 درصد صادرات و ترانزیت کالاها از بین وجوه حمل و نقل توسط ناوگان های کشتی رانی انجام می گردد، البته...

18 آذر 1397

ساخت لوله های مغزه گیری مورد احتیاج صنعت نفت وگاز، ارزآوری بیش از 2 میلیون یورویی

محققان یکی از شرکت های مرکز رشد انرژی پارک علم و فناوری خراسان به فناوری ساخت لوله های مغزه گیری GRE جهت استفاده در صنعت حفاری و نمونه برداری دست یافتند.

14 آذر 1397

پرداخت 135 میلیارد تومان وام ازدواج در سال گذشته

مدیرعامل بانک توسعه تعاون از پرداخت 70 هزار میلیارد ریال تسهیلات این بانک در سال گذشته اطلاع داد و مجموع تسهیلات پرداختی ازدواج را 135 میلیارد تومان اعلام نمود.

11 آذر 1397

باستانی: شورای رقابت برای افزایش قیمت خودرو به ادله محکم احتیاج دارد

یک عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: آنالیز طرح افزایش قیمت خودرو در نشست اخیر شورای رقابت به معنای قصد این شورا برای افزایش نرخ خودروهای زیر 45 میلیون تومان است.

8 آذر 1397

وقتی اپلیکیشن های موبایل یاداور دارو می شوند

بر اساس نتایج یک پژوهش در استرالیا، اپلیکیشن های موبایلی که برای یادآوری زمان مصرف دارو برای بیماران و سالمندان بکار برده می گردد، می تواند تاحد زیادی به درمان آن ها یاری کند.

6 آذر 1397

استفاده از ظرفیت نهادهای مردمی برای نظارت بر ساخت و ساز

به گزارش خبرنگاران، سلسله نشست های ارزیابی وآسیب شناسی با آنالیز دستاوردهای قانون نظام مهندسی وکنترل ساختمان درحوزه ارتقاکیفیت ساخت و ساز شهر با حضور نمایندگان مجلس، اعضای شورای اسلامی شهر تهران و انجمن های همکار در حوزه ساخت و ساز امروز در فرهنگسرای...

3 آذر 1397

حریف استقلال وارد بحران شد

به گزارش خبرنگاران، تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان یکی از دو تیم انتهای جدول رده بندی و تنها تیمی است که در رقابتهای این فصل لیگ برتر هنوز موفق به گلزنی نشده است.

1 آذر 1397
تعداد: (28)