اخبار اقتصادی

نامه انتقادی رییس اسکودا به شورای نظارت بر صداو سیما

رییس اتحادیه سراسری کانون های وکلای دادگستری ایران نامه ای انتقادی خطاب به شورای نظارت بر صدا و سیما نوشت.

25 فروردین 1398

فیلم ، توهین و اختلاف در دیدار ترامپ و مکرون

رئیس جمهور فرانسه امروز کوشش کرد همتای آمریکایی خود را زیر یک چتر ببرد اما باز هم ضایع شد.

10 فروردین 1398

چرا حواله لاستیک بر اساس محل سکونت کامیون دار صادر نمی گردد؟

کامیون داران از نحوه توزیع لاستیک در استان خراسان رضوی گله مند هستند؛ از اول آبان ماه امسال راهداری استان سامانه ای را طراحی نموده که باید کامیون داران با ثبت بارنامه های خود در آن نام نویسی کنند و سهمیه لاستیک خود را دریافت کنند اما یکی از مسائل این...

28 اسفند 1397

کارخانه فراوری مصالح ساختمانی در کرمانشاه ساخته می گردد

سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه از صدور مجوز برای ساخت یک کارخانه فراوری مصالح ساختمانی با همکاری هلدینگ گلرنگ در کرمانشاه اطلاع داد.

27 اسفند 1397

وَرس به نقد و آنالیز رسید

کارگردان مستند ورس گفت: از ابتدای ساخت فیلم کوشش کردم تا به سه وجه تاریخی، اقتصادی و اجتماعی این پل بپردازم. پلی که البته جدا از این منطقه، تمام راه آهن ایران را نیز تحت تاثیر قرار داده است.

10 اسفند 1397

ایجاد کانون توسعه اقتصادی و اجتماعی برای کاهش فقر استان های محروم

علی ربیعی در گفت وگو با خبرنگاران در مورد اقداماتی که در حال حاضر انجام می گردد، گفت: در کنار دولت که مشغول کارهای توسعه اقتصادی و اجتماعی است، در دو تا سه استان محروم کشور، کانون توسعه اقتصادی و اجتماعی قرار است راه اندازی کنیم که به زودی مجوز آن را می...

22 بهمن 1397

سازمان ملل: برگزاری انتخابات لیبی در موعد مقرر سخت است

نماینده سازمان ملل در لیبی تاکید نمود، با وجود موج جدید درگیری ها در این کشور، برگزاری انتخابات در ماه دسامبر با مشکلاتی روبه رو خواهد بود.

10 بهمن 1397

لزوم رسیدگی به وضعیت معیشتی آتش نشانان و سختی کار آنها

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران در جمع آتش نشانان با اشاره به اضافه شدن نردبان های جدید از ورود سه نردبان 56 متری دیگر در دو ماه آینده اطلاع داد و همچنین در حضور شهردار تهران نسبت به وضعیت معیشتی آتش نشانان و تفاوت قانون سختی کار...

9 بهمن 1397

سفیر آمریکا: واشنگتن دریافته که جنگ افغانستان از طریق نظامی قابل حل نیست

سفیر آمریکا در افغانستان می گوید: واشنگتن دریافته که جنگ در افغانستان تنها از طریق نظامی گری قابل حل نیست.

18 دی 1397

شعبانی بهار: به کادر فنی جدید تیروکمان خوش بین هستم

رئیس فدراسیون تیرو کمان پس از انتخاب کادر جدید فنی تیروکمان گفت به انتخابم خوش بین هستم و مطمئنم با حضور مربیان ایرانی می توانیم در آینده به نتایج خوبی دست پیدا کنیم.

11 دی 1397

آنالیز نقش کارفرمایان در بهره وری در برنامه رادیو گفت و گو

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی رادیو گفت و گو، پرسمان عنوان برنامه ای از رادیو گفت و گو است که به آنالیز عملکرد مسئولان در حوزه اقتصاد مقاومتی و تحقق شعار سال می پردازد.

26 آذر 1397

دزدی های دریایی با یاری ارتش ایران کاهش یافت، تهیه 41 نقشه دریایی

به گزارش خبرنگاران، هادی حق شناس در مراسم روز جهانی دریانوردی با بیان اینکه سال جاری سی و سومین سالی است که این مراسم برگزار می گردد، اظهار کرد: بیش از 90 درصد صادرات و ترانزیت کالاها از بین وجوه حمل و نقل توسط ناوگان های کشتی رانی انجام می گردد، البته...

18 آذر 1397

پرداخت 135 میلیارد تومان وام ازدواج در سال گذشته

مدیرعامل بانک توسعه تعاون از پرداخت 70 هزار میلیارد ریال تسهیلات این بانک در سال گذشته اطلاع داد و مجموع تسهیلات پرداختی ازدواج را 135 میلیارد تومان اعلام نمود.

11 آذر 1397

باستانی: شورای رقابت برای افزایش قیمت خودرو به ادله محکم احتیاج دارد

یک عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: آنالیز طرح افزایش قیمت خودرو در نشست اخیر شورای رقابت به معنای قصد این شورا برای افزایش نرخ خودروهای زیر 45 میلیون تومان است.

8 آذر 1397

دیدار ترامپ و مکرون در الیزه

منبعی در کاخ ریاست جمهوری فرانسه گفت گفتگوی رؤسای جمهوری فرانسه و آمریکا بسیار سازنده بود و دونالد ترامپ گفت دو کشور با یکدیگر هم عقیده هستند.

19 آبان 1397