اخبار اقتصادی

ایجاد کانون توسعه اقتصادی و اجتماعی برای کاهش فقر استان های محروم

علی ربیعی در گفت وگو با خبرنگاران در مورد اقداماتی که در حال حاضر انجام می گردد، گفت: در کنار دولت که مشغول کارهای توسعه اقتصادی و اجتماعی است، در دو تا سه استان محروم کشور، کانون توسعه اقتصادی و اجتماعی قرار است راه اندازی کنیم که به زودی مجوز آن را می...

22 بهمن 1397

سازمان ملل: برگزاری انتخابات لیبی در موعد مقرر سخت است

نماینده سازمان ملل در لیبی تاکید نمود، با وجود موج جدید درگیری ها در این کشور، برگزاری انتخابات در ماه دسامبر با مشکلاتی روبه رو خواهد بود.

10 بهمن 1397

لزوم رسیدگی به وضعیت معیشتی آتش نشانان و سختی کار آنها

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران در جمع آتش نشانان با اشاره به اضافه شدن نردبان های جدید از ورود سه نردبان 56 متری دیگر در دو ماه آینده اطلاع داد و همچنین در حضور شهردار تهران نسبت به وضعیت معیشتی آتش نشانان و تفاوت قانون سختی کار...

9 بهمن 1397

سفیر آمریکا: واشنگتن دریافته که جنگ افغانستان از طریق نظامی قابل حل نیست

سفیر آمریکا در افغانستان می گوید: واشنگتن دریافته که جنگ در افغانستان تنها از طریق نظامی گری قابل حل نیست.

18 دی 1397

شعبانی بهار: به کادر فنی جدید تیروکمان خوش بین هستم

رئیس فدراسیون تیرو کمان پس از انتخاب کادر جدید فنی تیروکمان گفت به انتخابم خوش بین هستم و مطمئنم با حضور مربیان ایرانی می توانیم در آینده به نتایج خوبی دست پیدا کنیم.

11 دی 1397

آنالیز نقش کارفرمایان در بهره وری در برنامه رادیو گفت و گو

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی رادیو گفت و گو، پرسمان عنوان برنامه ای از رادیو گفت و گو است که به آنالیز عملکرد مسئولان در حوزه اقتصاد مقاومتی و تحقق شعار سال می پردازد.

26 آذر 1397

دزدی های دریایی با یاری ارتش ایران کاهش یافت، تهیه 41 نقشه دریایی

به گزارش خبرنگاران، هادی حق شناس در مراسم روز جهانی دریانوردی با بیان اینکه سال جاری سی و سومین سالی است که این مراسم برگزار می گردد، اظهار کرد: بیش از 90 درصد صادرات و ترانزیت کالاها از بین وجوه حمل و نقل توسط ناوگان های کشتی رانی انجام می گردد، البته...

18 آذر 1397

پرداخت 135 میلیارد تومان وام ازدواج در سال گذشته

مدیرعامل بانک توسعه تعاون از پرداخت 70 هزار میلیارد ریال تسهیلات این بانک در سال گذشته اطلاع داد و مجموع تسهیلات پرداختی ازدواج را 135 میلیارد تومان اعلام نمود.

11 آذر 1397

باستانی: شورای رقابت برای افزایش قیمت خودرو به ادله محکم احتیاج دارد

یک عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: آنالیز طرح افزایش قیمت خودرو در نشست اخیر شورای رقابت به معنای قصد این شورا برای افزایش نرخ خودروهای زیر 45 میلیون تومان است.

8 آذر 1397

دیدار ترامپ و مکرون در الیزه

منبعی در کاخ ریاست جمهوری فرانسه گفت گفتگوی رؤسای جمهوری فرانسه و آمریکا بسیار سازنده بود و دونالد ترامپ گفت دو کشور با یکدیگر هم عقیده هستند.

19 آبان 1397