خبرنگاران نتایج آزمایش کرونا 227 البرزی منفی شد

به گزارش وبلاگ انیمیشن، کرج - خبرنگاران- معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان البرز با بیان اینکه شمار مبتلایان به کرونا در استان بالا نیست، اعلام کردکه طبق آخرین بررسی های پزشکی از مجموع 260 بیمار مشکوک این استان، نتایج آزمایش های 227 نفر منفی و 33 نفر مثبت بوده است.

خبرنگاران نتایج آزمایش کرونا 227 البرزی منفی شد

دکترحسن اینانلو شامگاه یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار وبلاگ انیمیشن گفت: طی سه هفته گذشته تا به امروز در مجموع 260 نفر مشکوک به کرونا در بیمارستان های البرز بستری شده که از بین این تعداد نتایج آزمایش 33 نفر مثبت بوده است.

وی بیان داشت: از مجموع 260 بیمار کرونایی و غیرکرونایی استان البرز تا به امروز 50 نفر از بیمارستان ها مرخص شده اند.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی البرز بیان داشت: از مجموع 33 بیمار کرونایی البرز ، هفت نفر از بیمارستان مرخص و چهار نفر جان خود را از دست دادند.

اینانلو تاکید کرد که شرایط عمومی سایر بیماران کرونایی بستری شده مناسب است و به زودی از بیمارستان ترخیص می شوند.

وی در خصوص بستری شدن 10 فرد وخیم حال بالای 70 سال در بیمارستان های البرز گفت : علت بیماری این افراد در دست بررسی است.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی البرز تاکید کرد که با راه اندازی مرکز تشخیص بیماری کرونا طی2 روز گذشته دراستان البرز فرایند بررسی آزمایشات تسریع یافته و نتیجه آزمایش ها یک روزه اعلام می شود.

اینانلو گفت : تا پیش از راه اندازی آزمایشگاه کرونا در البرز ، بررسی آزمایش ها در تهران انجام می شد و حدود چهار روز زمان می برد.

وی بیان داشت : بیماران مشکوک در اتاق های ویژه بستری می شوند و تا حصول نتیجه از بیماران کرونایی و سایر بیماران جداگانه تحت مراقبت قرار می گیرند.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی البرز افزود: اکنون کیت آزمایش به اندازه کافی در استان البرز وجود دارد و نتایج آزمایش های بیماران بستری یک روزه اعلام می شود.

وی بار دیگر از مردم استان البرز خواست ضمن رعایت بهداشت فردی و عمومی از حضور در اجتماعات خودداری کنند.

ویروس کرونا که به طور رسمی کووید - 19 نام دارد، نخستین بار در شهر ووهان چین شناسایی شد تا کنون به بیش از 50 کشور سرایت کرده و سازمان بهداشت جهانی را برآن داشته است تا شرایط فوق العاده اعلام کند.

آمار ابتلای قطعی به ویروس کرونا در ایران تا ظهر یکشنبه (یازدهم اسفند) به 987 نفر و فوت ناشی از آن در مجموع به 54 نفر رسیده است همچنین175 نفر از مبتلایان بهبود یافته و از بیمارستان ترخیص شده اند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران نتایج آزمایش کرونا 227 البرزی منفی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران نتایج آزمایش کرونا 227 البرزی منفی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید