مثل بازیکن پرسپولیس در خدمت تیم ملی خواهم بود

به گزارش وبلاگ انیمیشن، کریم باقری درباره حضور خود در تیم ملی فوتبال ایران گفت: از طرف فدراسیون فوتبال با من تماس گرفتند و اعلام شد که آقای اسکوچیچ خواسته در کادر فنی تیم ملی حضور داشته باشم. طبیعی است که خدمت به تیم ملی مهم است ولی از سوی دیگر هم پرسپولیس مطرح بود. به فدراسیون و کادرفنی تیم ملی اعلام کردم که موافقم اما من با باشگاه قرارداد دارم و باشگاه باید موافق باشد و تصمیم اخر را سپردم باشگاه .آقای بهاروند هم گویا با آقای انصاریفرد تماس گرفتند و مدیرعامل باشگاهو هم متعاقبا با من و یحیی گل محمدی صحبت داشتند.

مثل بازیکن پرسپولیس در خدمت تیم ملی خواهم بود

کریم باقری درباره نگرانی هواداران پرسپولیس از جدایی اش از پرسپولیس گفت: نگران نباشند چون قرار نیست از پرسپولیس جدا شوم. قرار شده است که مثل ملی پوشان در زمان برنامه های تیم ملی در خدمت آن جا باشم و در دیگر مواقع که تیم ملی برنامه ای ندارد، به کارم در پرسپولیس ادامه می دهم و مسئله ای از این بابت نیست.

مربی پرسپولیس و تیم ملی خاطر نشان کرد: اینطور نیست که از پرسپولیس جدا شوم.آن ها همیشه به من لطف ویژه ای داشته اند که بابت ان تشکر می کنم ولی نگران نباشند. همانطور که توضیح دادم. من به کار خودم در پرسپولیس ادامه بدهم و هر زمان تیم ملی اردو و بازی داشت مثل بازیکنان که به اردو می فرایند به انجام مسوولیت در آن جا خواهم پرداخت. مسئله ای نیست و باز هم از هواداران ممنونم و تاکید می کنم در خدمت پرسپولیس هستم و فقط موقع اردو و بازی مثل ملی پوشان در اردوی تبم ملی خواهم بود و امیدوارم که بتوانیم به جام جهانی صعود کنیم.در واقع هم بنده و هم مسوولان باشگاه و کادر فنی پرسپولیس به خاطر بحث ملی این تصمیم را گرفته ایم و تاکید می کنم قرارداد دارم و بحث جدایی ام از پرسپولیس مطرح نیست.

منبع: خبرگزاری مهر

به "مثل بازیکن پرسپولیس در خدمت تیم ملی خواهم بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مثل بازیکن پرسپولیس در خدمت تیم ملی خواهم بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید