پرداخت 135 میلیارد تومان وام ازدواج در سال گذشته

مدیرعامل بانک توسعه تعاون از پرداخت 70 هزار میلیارد ریال تسهیلات این بانک در سال گذشته اطلاع داد و مجموع تسهیلات پرداختی ازدواج را 135 میلیارد تومان اعلام نمود.

پرداخت 135 میلیارد تومان وام ازدواج در سال گذشته

به گزارش خبرنگاران، حجت اله مهدیان امروز در همایش تعاون، اقتصاد و کشاورزی اظهار کرد: در کل کشور 40 هزار روستا با 21 میلیون نفر جمعیت وجود دارد، در مقابل سهم 74 درصدی جمعیت شهری، سهم 26 درصدی را به خود اختصاص داده اند.

وی ادامه داد: سال گذشته بیش از 70 هزار میلیارد ریال تسهیلات در بخش های مختلف به تعاونی ها پرداخت کردیم و طی دو سال 96 و 97 نیز 600 میلیارد تومان برای خرید تصمینی گندم اختصاص دادیم. مهدیان اضافه نمود: در ابتدای سال، هفت راهبرد را برای بانک ترسیم کردیم که اشتغال پایدار روستایی اولین راهبرد ماست. تا آذرماه سال گذشته و بعد از ابلاغ آیین نامه اجرایی طرح اشتغال روستایی کارگروه اجرایی را تشکیل دادیم و تا تاریخ 1396/6/9 مبلغ 2700 میلیارد تومان تسهیلات پرداخت کردیم. به گفته مدیر عامل بانک توسعه تعاون، درخواست هایی که به بانک معرفی گردیده حدود 20 هزار فقره است و 5400 فقره تسهیلات به ارزش 9100 میلیارد تومان نیز به تصویب رسیده است.

وی در انتها گفت: باید کوشش کنیم تعاونی های بیش تری از مزایای طرح اشتغال روستایی و منابع پیش بینی گردیده بهره مند شوند و چند استانی که عملکردشان ضعیف است را تقویت کنیم. همایش تعاون، اقتصاد و کشاورزی با حضور معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری، معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مدیران عامل صندوق کارآفرینی امید و صندوق ضمانت سرمایه گذاری بخش تعاون در هتل المپیک برگزار گردید.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "پرداخت 135 میلیارد تومان وام ازدواج در سال گذشته" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرداخت 135 میلیارد تومان وام ازدواج در سال گذشته"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید